Loading...

Розкидач добрив John Deere DN 224 навісний

Розкидач добрив John Deere DN 224 навісний
Ціна:Уточнюйте у менеджера
Номенкл. №:DN 224

Опис

Виробництво розкидачів John Deere включає процеси лазерної різки та тришарове фарбування, а виготовлення робочих органів та основних елементів машини (днище бункера, затвор, захисні кожухи, лопатки та диски, усі болти і гвинти) з нержавіючої сталі забезпечує тривалу та ефективну експлуатацію в агресивно корозійному середовищі мінеральних добрив.
Трикутний профіль розкидання з широким перекриттям мінімально підлягає впливу вітру та низької якості добрив. Індивідуальне управління гідроприводом заслінки забезпечує зручність управління процесом внесення добрив прямо з кабіни трактора. Дві коливальні ворушилки формують неперервний потік добрив через заслінки з мінімально можливим пошкодженням добрив. Відхилення від заданої норми не перевищує 5%.
Розкидачі DN відзначаються легкістю регулювання ширини захвату без використання інструменту. Подвійне нижнє решето бункера запобігає попадання грудок добрив на заслінки і ворушилку, що забезпечує безперебійний потік добрив на диски. Розкидачі серії DN 200 забезпечують норму внесення добрив від 60 до 1000 кг/га.
Всі навісні розкидачі поставляються з Ecobord. Спеціальне лезо з нержавіючої сталі має бути приєднано до лопаток на правій стороні диска для того, щоб перенаправляти потік добрив через лопатки і обмежити траєкторію розкидання з одного боку при розкидання на границі поля.
Навісні розкидачі моделей DN 224 поставляються в стандартній комплектації з багаторівневими лопатками ежектора різної довжини. Кожен рівень випускає шар, який покриває і природним чином доповнює інші, утворюючи трикутну траєкторію розкидання і створюючи широке перекриття з чудовим покриттям.
Загальна конструкція, діаметр і швидкість обертання дисків створюють багатошарове перекриття між лівим і правим дисками, забезпечуючи 100% покриття з низьким коефіцієнтом відхилень.Характеристики

Модель Навісний розкидач добрив DN 224
Робоча ширина (м) 45 627
Ємність бункера (л) 900
Загальна ширина (м) 2,36
Розміри навантаження (мм) 1,23 × 2,21
Висота навантаження (м) 1,05
Власна вага (кг) 270
Управління затвором Окреме гідравлічне управління з лівого і правого боку
Приводний вал ВОМ 6 або 8 шліців з обмежувачем крутного моменту
Зчіпка для трактора CAT II
Мішалка Стандартна комплектація (подвійна вібрація)
Розкидання на границі поля ECOBOARD і дефлектор половини ширини (стандартна комплектація) або TRIBORD 2D (на замовлення)
Дорожнє освітлення Стандартна комплектація
Жолоб для спустошення бункера Стандартна комплектація

Відправити заявку на розрахунок лізингу