Loading...

Сівалка John Deere 1590 зерновая

Сівалка John Deere 1590 зерновая
Ціна:Уточнюйте у менеджера
Номенкл. №:1590

Опис

Існує безліч способів засіяти поля. Зернова сівалка John Deere 1590 чудово впорається з будь-якими обсягами робіт, незалежно від технології обробітку, посіву зерна чи трави, або внесення добрив.
Зернова сівалка John Deere 1590 може бути обладнана або простим зерновим бункером, або бункером для одночасного внесення зерна і добрив. Обидва варіанти бункерів можуть бути різного об’єму, залежно від площі полів. Бункер для зерна і добрив може бути налаштований на внесення 100% зерна або внесення 60% зерна і 40% добрив. Спеціальний індикатор дозволяє оператору легко побачити рівень заповнення бункера.
Ми пропонуємо зернову сівалку John Deere 1590 — з робочою шириною 6,1 м. Внесення насіння буде точним, що дозволяє економити паливо, час та експлуатаційні витрати.

Однодисковий сошник для технології прямого висіву:
- Застосовується однодисковий сошник діаметром 46 см, який встановлено під кутом атаки 7 градусів у напрямку до руху. Така конструкція сошника забезпечує хорошу роботу на важких грунтах, краще розрізання рослинних решток і формування посівної борони для внесення добрив і висіву насіння.
- Розроблений таким чином, щоб однаково добре працювати на полях при прямому посіві і після традиційного обробітку грунту.
- Система активного заглиблення сошників забезпечує притискне зусилля на сошник до 204 кг при прямому посіві або може відключатись при виконанні посівних робіт на попередньо оброблених полях.
- Виключно зносостійка, цілісна конструкція сошника.
- Встановлюється на сівалках моделі 1590 No-Till.Характеристики

Модель 1 590
Робоча ширина 6,1м.
Міжряддя 19 або 38см.
Бункер комбінований 2636 л. для зерна/добрив
Маркери +, складні
Сошник Однодисковий, діам. 46см.
Кількість сошників 32
Відключення переднього ряду сошників +, гідро клапаном
Тиск на сошник 75-181 кг.
Активне гідравлічне заглиблення +
Змішувач зерна +
Бункер для дрібно зернових культур та трав +
Об’єм бункера 105 л.
Необхідна потужність трактора 140-180 к.с.
Система дозування висіву механічна
Блокування переднього ряду сошників +
Лічильник гектарів +, з обнулінням
Робоча швидкість 8-11 км/год

Відправити заявку на розрахунок лізингу