Loading...

Трактор CASE MX 285 (9000 мотогодин) (2002 г.) (серійник JAZ140435)

Трактор CASE MX 285 (9000 мотогодин) (2002 г.) (серійник JAZ140435)
Ціна:Уточнюйте у менеджера

Опис

Наші трактори забезпечать Вам підвищення продуктивності праці і зниження витрат на паливо. З трактором Magnum 285 від Case IH Ви зможете працювати саме так, як цього вимагають сьогоднішні реалії сільського господарства, завдяки тому, що ці трактори розроблені з урахуванням всіх тих знань, які співробітники Case IH та дилери отримують під час спілкування з нашими клієнтами безпосередньо в полі. Вони надали неоціненну допомогу в пошуку унікальних рішень для збільшення потужності, що дозволяє працювати в полі необхідну кількість часу, і навіть - для створення кабіни підвищеного рівня комфорту,оснащеної інтуїтивними системами управління. При створенні нових тракторів Magnum фахівцями Case IH були враховані всі побажання фермерів.
Система управління потужністю двигуна забезпечує приріст додаткової потужності до 37 к.с., збільшуючи продуктивність до 14%. Гідравлічна система відрізняється винятковою потужністю і точністю управління, має продуктивність до 282 літрів на хвилину і забезпечує вантажопідйомність трьохточкової навіски до 10200 кг.
Жоден трактор не зрівняється в роботі з Case IH Magnum 285. Він характеризується високим рівнем універсальності та адаптації до різних умов у полі, а також великою кількістю параметрів, налаштовуються для будь-яких видів робіт у вашому господарстві.
Двигун, сконструйований для Case IH дочірнім підприємством FPT, відрізняється кращими у своєму класі характеристиками потужності і системою збільшення потужності Power Boost для обладнання, що працює від ВВП і гідравлічної системи, або для транспортних робіт. Двигун має функцію додаткового збільшення потужності в разі необхідності, яка абсолютно не погіршує його продуктивності або характеристик передачі потужності на ґрунт. І все це - в кожному тракторі Magnum.
Фахівці Case IH розробили Систему APM (Система автоматичного контролю продуктивності), що дозволяє двигуну взаємодіяти з трансмісією, встановлюючи оптимальний діапазон продуктивності при необхідній швидкості і навантаженні, забезпечуючи за рахунок цього чудову економічну ефективність.
Багатофункціональний підлокітник Multicontroller, наявність системи логічного управління, інтуїтивно розумна панель управління ICP. Якщо додати ще й додатково встановлюваний монітор AFS Pro 700™ із сенсорним екраном то на підлокітник буде зведено управління всіма функціями трактора. Дійсно, тут у Вас під рукою є всі необхідні функції: вибір швидкості, зміна напрямку руху, регулятор подачі палива, контроль управління на поворотній смузі, управління електронними виносними клапанами, органи управління заднім навісним обладнанням, ВВП, джойстик і багато іншого. Таке продумане робоче місце оператора дозволить почати ефективно працювати з першого дня навіть новачкові.
Всі моделі нової серії Magnum відрізняються поліпшеною паливною економічністю: залежно від умов роботи економія палива може досягати 15%. Технологія високоефективного двигуна Case IH, що дозволила збільшити його потужність, прийомистість і паливну економічність, принесе користь як фермеру, так і навколишньому середовищу. Крім того, Ви будете отримувати додаткову економію протягом довгих років високоефективної роботи за рахунок мінімального часу простоїв, а також простоти та оперативності проведення планового технічного обслуговування.Характеристики

Двигун
Діаметр-/ Хід циліндра (мм)/ Об'єм (см3)
Кіль-ть циліндрів/ тип охолодження
Ном. потужність (кВт /к.с.) при 2000 об/хв по ECE R 24
Макс. потужність (кВт /к.с.) при 2000 об/хв по ECE R 24
Макс. крутний момент (Нм/ при об/хв)
Запас крутного момента (%)
Питома витрата палива (гр. / КВтг)
Єлектричне керування двигуном
Турбонагнітач
Проміжний час. охолодження повітря
Вискомуфта вентилятора
Об'єм паливного баку, л
Акумулятор (В / Aч)
Генератор (В / A)
КПП
Full-Power-Shift
Виконання КПП
Число передач
Група понижуючих передач (опція)
Максимальна швидкість (км/год)
Вал відбору потужності
Муфта зчеплення ВВП
Частота обертів (об/хв) в залежності від виконання
Фронтальний ВВП об/хв (опція)
Передня вісь
Повний привід в виконанні HD
Блокування диференціалу
Задня вісь
Блокування диференціалу
Вісь зі змінними параметрами
Безпека руху
Гальмівна система
Гідравлічна торм. система для причепа
Розмір та вага
Власна вага залежить від оснащення, min, (кг)
Загальна довжина без оснащення (мм)
Макс. ширина без здвоєних коліс (мм)
Загальна висота (мм)
База (мм)
Дорожний просвіт min (мм)
Мінімальний радіус розвороту (м)
Гідравлична система
Тип гідравлічного насоса
Продуктивність гідронасоса (л/ хв)
Макс. продуктивність гідронасоса (л/ хв)
Робочий тиск (бар)
Число керуючих агрегатів (макс.)
Регулювання подачі
Можливість підключення під тиском
Задний підіймач
Макс. підіймаюче зусилля (кг)
Макс. постійне підіймаюче зусилля (кг)
Система електрогідравл. керування підіймачем
Зовнішнє керування підіймачем
Нижній важіль з захватним крюком
Фронтальний підіймач
Кабіна
Виконання безпеки
Кресло водія
Рульова колонка
Система вентиляції
Рідинне опалення
Кондиціонер
Шини передні
Шини задны

Відправити заявку на розрахунок лізингу